Vzdělávací kurz na téma leadership

Vzdělávací kurz na téma leadership

. . .

„Na spolupráci jsem neváhal, neboť mi byla agentura i Kateřina doporučeni. Kurz leadership mě posunul jak v soukromém, tak i pracovním životě. Vaše služby bych doporučil kolegům ve firmě i známým. Přístup Kateřiny je velmi profesionální.

Jsem rád, že jsem měl možnost se s Katkou seznámit. Takových lidí jako je ona by náš svět potřeboval více. Vyzařuje velmi pozitivní atmosféru. Pokud by byla stupnice hodnocení 0-10 a 10 by bylo maximum bodů, dal bych jí určitě 15."

Petr Šustáček, Elektrotechnická zkušebna / Zástupce ředitele, ETD TRANSFORMÁTORY, a.s.
Kurz: Leadership

Komplexní systém vzdělávání

Komplexní systém vzdělávání

. . .

V letech 2008 až 2010 jsem měla možnost zúčastnit se řady tématických seminářů, pořádaných agenturou Signum. Tak jsem se setkala s jejími lektory, vynikajícími odborníky a báječnými lidmi a poznala zajímavý a jedinečný způsob jejich výuky.

Základem úspěchu jejich práce je schopnost velkého nasazení, vysoká profesionální úroveň a komunikace, množství znalostí a detailní propracování práce s lidmi. To vše je umocněno něčím navíc. Mírou zájmu o svou práci, kterou mají jednoduše rádi a je to znát. Ať už se posluchač dovídá nové informace nebo si připomíná známé pravdy v nových souvislostech, je to vždycky zajímavým, živým způsobem, s momenty překvapení i humoru.
A věřte, že lidé, jako je vedoucí lektor pan Milan Holub, programová manažerka a specialistka na koučování paní Kateřina Kryllová, nebo profesionální psycholožka paní Mgr. Radoslava Přibylová mají co sdělit a předat, takže se účastníci seminářů ani chvíli nenudí a rozhodně neodcházejí s prázdnou. Naopak, pokud mají zájem, určitě jsou správně nasměrováni pro získávání dalších informací a možnosti jejich využití.
Zúčastnila jsem se seminářů, vhodných pro mou pracovní pozici pracovnice informační linky. Seminář Duševní hygiena a stres je cílený na zvládání práce při vyšší stresové zátěži a obtížné komunikaci, s možností osvojit si řadu relaxačních technik. Zkrátka, jak s lidmi pracovat a přesto je mít rád.
Velkým přínosem pro mě byl seminář Timemanagment, který učí metody správného hospodaření s takovým darem, jako je čas. Připomíná jeho správné dělení a efektivní využití k činnosti i oddechu, uvědomění si časových možností i bariér a především svobody volby priorit a odpovědnosti.
Samostatným projektem je cyklus seminářů Manažerská moudrost, který je určen vedoucím týmů. Učí, jak prostřednictvím správného poznání a zvládání sebe sama poznat, pochopit a porozumět druhým lidem. Uplatnění schopnosti sebereflexe, jako základního prvku osobního rozvoje, v komunikaci, spolupráci a motivaci při profesionálním vedení týmu.
Všechny semináře mají společného jmenovatele. Tím je respekt ke každému posluchači, jeho svoboda volby účasti na jednotlivých aktivitách a v neposlední řadě stálá přítomnost přátelského ovzduší a porozumění. Během seminářů je ctěn princip fair play a všichni lektoři jsou sami příkladnými férovými hráči, se schopností vést a motivovat účastníky k neuvěřitelným výkonům. Setkání jsou vždy zasazena do prostředí krásné přírody, vhodného k outdorovým činnostem a interaktivním hrám, které jsou součástí výuky. Příjemně působí i zvolené interiéry, s báječně zajištěné zázemím, včetně výborné, zpravidla domácí kuchyně.
Osvojené techniky, vyzkoušené a potvrzené poznatky a pravdy zprostředkují každému účastníkovi seminářů agentury Signum jedinečný zážitek a obohacení jeho profesního i osobního života. Všem zájemcům je mohu upřímně doporučit a přát."

Martina Olajcová, ZPMV ČR

Špičková prezentace

Špičková prezentace

. . .

S Katkou Kryllovou je každá hodina úžasná - dokáže lidi nadchnout a strhnout. Tato lekce byla určitě přínosná a trochu mne zas posunula dál, i když trémy se člověk jen tak nezbaví :) Blanka

Lekce byla skvěle vedena, podaná s vtipem a spoustou pozitivní energie, závěr lekce s našimi prezentacemi a rekvizitami byl jejím vrcholem. Jana

Koučink Praha - ZPMV ČR

Koučink Praha - ZPMV ČR

. . .

„Paní Kateřinu Kryllovou jsem poznala na seminářích, jako výbornou programovou manažerku. Následně jsem měla příležitost poznat ji jako kouče a využít vynikajících znalostí a schopností, které v tomto oboru má a užívá s vysokou profesionalitou, a přitom s jedinečně lidským přístupem. Má výbornou schopnost naslouchat, provést analýzu a přinést vyjasnění a porozumění situaci tak, že si klient sám uvědomuje své možnosti a řešení, které si zvolí. Vytváří a pracuje s klientem na základě jasných dohod, které respektují jeho osobnost a jedinečnost. Tím způsobem nejenže klient najde sám řešení, ale má velkou radost, že to dokázal, cítí respekt, důvěru a podporu. To vše je pro něho motivací v dalším pracovním i osobním životě. Navíc má možnost během koučování pochopit mnohé o sobě samém, klady i zápory svých vlastností, schopností a dovedností a svého jednání a naučit se způsobům, jak je nejlépe využívat, udržovat i rozvíjet a sám na sobě dál pracovat."

"Paní Kateřina Kryllová je vynikající kouč, kterého mohu rozhodně doporučit a jako průvodce životními úskalími klientům jen přát."

Martina Olajcová, vedoucí call centra a infolinky ZPMV ČR

Koučink České Budějovice - Attavena o.p.s.

Koučink České Budějovice - Attavena o.p.s.

. . .

„I když jsem měla určitou představu, nedovedla jsem si pod koučinkem nic přesně představit, a proto jsem byla ve velkém očekávání, co přijde. Nedá se to přesně popsat, ale hned po prvních dvou sezeních jsem měla pocit, že chci udělat ve svém životě určité změny, což jsem věděla i dříve, ale po koučování to bylo mnohem intenzivnější a hlavně jsem věděla, jaké konkrétní věci mohu udělat a byla jsem plná elánu začít. To byl neskutečně příjemný pocit a v období koučování jsem byla, jako bych si pořádně lokla z poháru radosti. Často to bylo trošku náročnější, ale stálo to za to. Přirovnala bych to ke sportu, kdy také únavu těla střídá euforie a radost, ale hlavně - každé cvičení zanechává určitý výsledek. Už jsem to mnohokrát poznala a využila v praxi. Díky moc Katce Kryllové - svojí cvičitelce za profesionalitu (je vidět obrovská zkušenost), vstřícnost, úžasně milý přístup a velkou lidskost."

Jitka Šimková, koordinátorka projektů, Attavena o.p.s.

Osobnostní a temperamentová typologie MBTI

Osobnostní a temperamentová typologie MBTI

. . .

„Setkání s Kateřinou Kryllovou je vždy profesionální, obohacující, přátelské a zároveň osobité a nepostrádá humor.

Osobně mě kurzy pomohly odkrýt další kus sebe sama a navedly k tomu, jak s tím nově objeveným naložit. Užijte si to."

Jana Kroupová, Life&Business coach
Kurz: Typologie MBTI

Vybrané reference

15