Mgr. Kateřina Kryllová, PCC

Dobrý den, vítejte. 

Kateřina Kryllová

Kdo jsem a co přesně dělám? 
Jsem koučka a lektorka, p
osledních 14 let realizuji vzdělávací kurzy a koučink, zejména v korporátním prostředí, stále častěji s mezinárodními týmy. Pracuji anglicky a česky. Zaměřuji se především na asertivitu a zdravou komunikaci, koučink a rozvoj koučovacích dovedností pro manažery na různých úrovních, prezentační dovednosti, mindfulness, zvládání stresu a trénink vlastní mysli, produktivitu a time management. V průběhu posledních čtyř let často cestuji za prací i mimo Českou republiku (Francie, Španělsko, Německo, Rumunsko, Maďarsko). Nejčastěji připravuji programy na míru, i klasický kurz vždycky upravím tak, aby Vám dobře seděl.   

Přečtěte si o mě víc v profesním životopise

Co o mě lidé říkají?
Že je se mnou zábava a že umím složité věci vysvětlit na jednoduchých praktických příkladech. Oceňují zdravý selský rozum, a také to, že mám širokou škálu témat i forem a flexibilně čerpám ze všech z nich tak, aby lidé dostali pro sebe maximum, co v této chvíli potřebují.


Něco navíc

Moje kancelář se nachází přímo na kraji CHKO Brdy a to je pro mě velký životní dar. Mám dva psy a ráda s nimi chodím na procházky. Posledních 22 let jsem hrdá máma dvou báječných, dnes už dospělých, dětí a 24 let manželka. To je moje životní univerzita.

Miluji les a vodu, přes deset let se potápím po všech koutech světa. Jsem vášnivá ochránkyně životního prostředí, bývalá amatérská herečka a hokejová fanynka, protože oba muži mého života - můj muž i můj syn - jsou bývalí hokejisté.

Moje práce je pro mě radost i poslání. Díky ní mám pocit, že mohu přispět k tomu, aby svět byl lepší místo. 

Věřím, že každý můžeme žít smysluplný a produktivní život. Mívám tu čest vidět své klienty, jak vezmou zodpovědnost do svých rukou a změní svůj život i práci tak, aby byli opravdu spokojení. Byla jsem svědkem toho, jak lidé například

  •   uzdravili své pracovní i osobní vztahy tím, že se odvážili být upřímní;
  •   uskutečnili své sny, protože se naučili překonávat překážky a odmítnutí; 
  •   našli více spokojenosti  - například tím, že změnili svůj postoj k věcem, které je dříve frustrovaly a naučili se více vnímat, co je pro ně opravdu důležité;
  •   našli lepší rovnováhu v životě i tím, že se naučili žít život sami za sebe a ne proto, aby ostatní byli spokojení; naučili se říct jasné a klidné "NE" tomu, co nechtějí a silné "ANO" tomu nejlepšímu ve svém životě... 

Dnes už vím, že každý dokážeme víc, než jsme si mysleli a lépe rozumím tomu, jak tento potenciál aktivovat.

 

 

Media

  • Poslechněte si rozhovor na globálním radiu HayHouse, kde byla Katka hostem episody "Establishing Your Sacred Rituals" svého učitele Davidji, jako certifikovaná učitelka meditace. Zakladatelkou tohoto radia je Louis Hay, autorka řady světových bestsellerů a mezi pravidelné speakery tu patří top osobnosti v oblasti koučování a osobního rozvoje.
  • Podívejte se na pořad ČT Skrytý potenciál, na kterém Katka spolupracovala jako profesionální koučka. 
  • Přečtěte si Katčin blogový článek, ve kterém píše o tom, co jí přivedlo k téhle práci a co ji dodnes motivuje
  • Přečtěte si článek v Hospodářských novinách „Jak na skvělou prezentaci: jednoduchost a emoce", na kterém se Katka podílela.
  • V měsíčníku pro IT odborníky I_Ty++ se nechte inspirovat článkem „Kvalitní Time management"
  • nebo v časopisu Glanc „Jak zvládnout návrat z dovolené do práce". 

 Nebo mi prostě zavolejte a pojďme si popovídat, jak vám mohu být užitečná :-). Těším se na vás!

15