Koučinkový workshop v Plzni

Koučinkový workshop v Plzni

Koučinkový workshop s Katkou Kryllovou, majitelkou agentury Signum, nám velice pomohl ujasnit si systém organizace akcí, které připravujeme pro naše klienty a vytvořit si jasný a všem přístupný proces, ve kterém každý ví, kde je jeho místo.

„Koučinkový workshop s Katkou Kryllovou, majitelkou agentury Signum, nám velice pomohl ujasnit si systém organizace akcí, které připravujeme pro naše klienty a vytvořit si jasný a všem přístupný proces, ve kterém každý ví, kde je jeho místo.
Na spolupráci s Katkou oceňujeme otevřený přístup, orientaci na výsledek a rychlé řešení. Katce se podařilo vytvořit pozitivní atmosféru a bezpečný prostor pro upřímnou zpětnou vazbu, která pro nás byla velmi užitečná. Rádi bychom využili i nadále jejích služeb pro další rozvíjení naší společnosti a v rámci projektů pro naše obchodní partnery."

Milan Dado, majitel, ALVEDA s.r.o.

Týmový workshop na míru

Týmový workshop na míru

S agenturou Signum jsme absolvovali týmový workshop na míru, zaměřený na komunikaci a lepší vzájemné poznání. V krátkodobém horizontu se komunikace ve firmě výrazně zlepšila. A i když věci měly tendenci vracet se ke starým pořádkům, semínko bylo zaseto a my se o něj všichni staráme.

„S agenturou Signum jsme absolvovali týmový workshop na míru, zaměřený na komunikaci a lepší vzájemné poznání. Líbilo se nám, že celý den provázela přirozenost, moudrost a hravost. Vaše služby bychom doporučili všem, protože my sami se ne vždy dokážeme na věci podívat těmi správnými brýlemi a tím správným úhlem pohledu.
V krátkodobém horizontu se komunikace ve firmě výrazně zlepšila. A i když věci měly tendenci vracet se ke starým pořádkům, semínko bylo zaseto a my se o něj všichni staráme.
Firmy by měly vědět, že spolupráce s vámi se jim vyplatí. Že je u vás opravdu hluboká zkušenost a ne honba za módními trendy a finančním ziskem. Proto jsem neváhala. Znám Katku Kryllovou, vím, že za její prací je silný příběh a plně jí důvěřuji."

Renata Pešičková, majitelka společnosti, PERENY

 

Executive koučink

Executive koučink

. . .

„Koučink s paní Kryllovou mi pomohl uspořádat myšlenky a projít procesem náročného rozhodování tak, abych nepochyboval a získal větší jistotu, že moje rozhodnutí je správné.
Během našich tří lekcí se mi podařilo shrnout a popsat všechny aspekty tohoto složitého procesu, lekce mně přivedly k jiným úhlům pohledu na rozhodování i na sebe. Podpora formou koučinku se mi zdá v takové chvíli více než užitečná.
Zpětně si uvědomuji, že koučink od paní Kryllové je podložen znalostí tohoto oboru a je velmi odbornou profesí.
Od počátku velmi lidský a nehodnotící přístup, mi pomohl lépe formulovat má vlastní očekávání a dívat se na své budoucí profesionální i osobní kroky jasněji a pozitivněji."

Ladislav Kröbl, Executive Director WITTE Nejdek, spol. s r.o.

Workshop Mindfulness

Workshop Mindfulness

. . .

„Školení MINDFULNESS pro mě bylo tak silné, že se k němu vracím, jak v pracovním, tak v osobním životě. Když mám pocit, že mě všechno mele a nemohu se zastavit, vzpomenu si na vás. Zastavím se. Řeknu si, že já jsem ta, která rozhoduje, jak vše bude a jedině já to můžu změnit. Děkuji za vaši energii a rozdávání pozitivního myšlení. Doporučuji vaše školení všem, setkání s vámi bylo pro mě vždy inspirující."

Jaroslava Michálková, HR, Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

 

Koučování v Plzeňském kraji, KS-Europe

Koučování v Plzeňském kraji, KS-Europe

. . .

„Na vztahu k mé práci se koučování výrazně projevilo v tom smyslu, že práce není celý můj život a trochu jsem slevil z toho být se svými podřízenými v mobilním kontaktu i odpoledne a v noci. U pracovního výkonu se mi to špatně posuzuje, ale vždy se najdou dny či situace, kdy se některé úkoly upřednostňují a řešení ostatních se odsouvá. V rámci atmosféry a vztahů na pracovišti jsem se naučil vnímat více pocity a projevy, ať svých nadřízených, podřízených, kolegů či spolupracovníků, a tím lépe pak usměrňovat komunikaci a předcházet konfliktům. Jako zásadní přínos hodnotím změnu svých postojů a návyků, které mě často nutí vnímat věci a lidi z jiného úhlu pohledu a při pozitivních výsledcích znovu motivuje k jejich opakování, případně rozšiřování a tím prohlubování svých vědomostí, poznatků a zkušeností."

Jaromír Voler, Vedoucí oddělení Heftshop, KS-Europe s.r.o.

MBTI pro společnost Pfizer

MBTI pro společnost Pfizer

. . . 

„Akce splnila přesně ten účel, pro který byla vytvořena. Typologie MBTI a hlavně interaktivní forma, kterou lektorka Katka Kryllová používala, měla ten efekt, že se z běžného školení stal zážitek. V kombinaci s teambuildingovým programem byla legrace, byla pohoda a pěkné společné zážitky. Potvrdilo se mi, že lidé z agentury Signum jsou schopní ušít program na míru, že při dobrém zadání a vysvětlení požadavků se zadavatel může věnovat své práci a nezatěžovat se kontrolou - myslím, že se tomu říká spolehlivost."

MUDr.Radka Mačáková, Senior Sales Manager Vaccines

Vybrané reference

15