Workshop - krizová intervence

Workshop - krizová intervence

. . .

„Pro spolupráci s agenturou Signum jsme se rozhodli jednoznačně na základě osobních zkušeností s Katkou Kryllovou. V její osobě jsme viděli záruku kvality, profesionality, poctivosti a tvořivosti. To se také potvrdilo, od sjednání zakázky přes vlastní průběh až po konečné vyhodnocení akce vše probíhalo v přátelské atmosféře, nenásilně, přitom velmi kvalifikovaně. Katka Kryllová se dokázala přizpůsobit našim možnostem, dokázala reagovat na měnící se podmínky, zvolit formu přesně „na míru" a její osobní nasazení bylo naprosto evidentní. Vřele doporučuji všem, kdo hledají kvalitu a profesionalitu zabalenou do přátelské atmosféry."

Zuzka Dvořáková, pověřená řízením Regionální pobočky Ústí nad Labem, pobočky pro Liberecký a Ústecký kraj ve společnosti VZP ČR

Koučink managementu - Plzeňský kraj

Koučink managementu - Plzeňský kraj

. . .

„Utřídění myšlenek, zjištění vlastních priorit, názor nezaujaté třetí osoby a velice příjemný a osobní přístup koučky. To jsou koučinky s Kateřinou Kryllovou, které všem doporučuji vyzkoušet."

Vlastimil Peroutka, vedoucí LS, production manager LS
Koučink

Koučink komunikace, výrobní společnost KS-Europe

Koučink komunikace, výrobní společnost KS-Europe

. . .

Absolvovaný koučink měl rozhodně pozitivní vliv na můj pracovní výkon a především, protože byl zaměřen hlavně na komunikaci, jsem se poznatky snažila zhodnotit při každodenním řešení úkolů ve spolupráci s týmem, což zákonitě vede k lepší atmosféře. Zásadní přínos vidím v provedené sebereflexi a následně k vybudování konceptu, jak slabé nebo špatně zvládnuté stránky komunikace v budoucnosti lépe řešit."

Marcela Bajtová, Vedoucí plánovací skupiny, KS-Europe s.r.o.

Kurz „na míru

Kurz „na míru" leadership

. . . 

„Dvoudenní, na míru šitý exkurz do „leadershipu", který pro nás paní Kateřina připravila, byl pro mě osobně velmi osvěžující a příjemný.

Pohoda, porozumění a srovnané myšlenky paní Kateřiny, zažité promyšlené postupy s tou správnou dávkou emocí a pochopením vytvořily po oba dny velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které bylo snadné utřídit si myšlenky a vstřebat nové postřehy.
Všem váhajícím zájemcům podobnou zkušenost velmi doporučuji."

Ing. Petr Šíma, ředitel, ETD TRANSFORMÁTORY, a.s.
Kurz: Leadership

Koučink pro podnikatele - Praha

Koučink pro podnikatele - Praha

. . . 

„Člověk, který sám rozjíždí svůj vlastní byznys, nesmírně ocení partnerství, které správný kouč poskytuje. Koučink s Katkou Kryllovou byla úžasná mobilizace mých vlastních sil a dovedností a jejich razantní napření správným směrem. Pořád dělám svůj vlastní byznys, ale teď mám pocit, že "už na to nejsem sám". Velké díky, Katko!"

Luboš Nentvich, Managing Director Adminex ČR a SR

Sebeřízení aneb jak vše stihnout a být v pohodě

Sebeřízení aneb jak vše stihnout a být v pohodě

. . .

Setkání s Katkou nebo jejími kolegy je vždy milé, osvěžující a obohacující. Ve spojení s praktickými nástroji, které nabízí nejen při školení, jako byl Timemanagement  (Jak vše stihnout a být v pohodě), ale i při zážitkových teambuildingových aktivitách, je pro mě spolupráce s agenturou Signum vždy jasnou volbou. A není to klišé. Profesionální, a přesto lidský přístup, zdravý selský rozum a setkání s úžasnými lidmi se pro mě stalo návykovým :-) Díky za to, že to děláte tak dobře, díky za to, že jste tací jací jste!"

Andrea Gregorová, HR specialista - Hönigsberg &Düvel Datentechnik Czech s.r.o.
Kurz: Time management, sebeřízení

Vybrané reference

15