Typologický workshop MBTI

Typologický workshop MBTI

. . .

„Kurz typologie osobnosti předčil má očekávání. Šel daleko za rámec základní metodiky, umožnil diskusi nad širším pojetím a využitím, poskytl cennou inspiraci na další zdroje k hlubšímu studiu.

Ocenila jsem citlivý přístup k různorodé skladbě a potřebám posluchačů, otevřenou diskusi a profesionální přípravu. Na konci dne je vše o lidech a Katka Kryllová patří k těm profesionálům, na které se nezapomíná.
Mohu vřele doporučit všem, kteří hledají hlubší porozumění souvislostem a jedinečnostem mezilidské komunikace."

Petra Ulrichová, RENOIR spol. s r.o.
Kurz: Typologie MBTI

Kurz na téma „Konflikty a otevřená komunikace

Kurz na téma „Konflikty a otevřená komunikace"

. . .

„Nad kurzem jsem neváhala, značkou zajímavého semináře byla pro mě lektorka.
Na kurzu vládla příjemná atmosféra, informace byly podávané vtipnou a zábavnou formou, ale zároveň s velice konkrétními příklady ze života.
Tento kurz bych určitě doporučila. Byla jsem velmi spokojená. Pochvala lektorce Kateřině Kryllové."

Jana Hrbková
Kurz: Konflikty a otevřená komunikace

Prezentace, která má šmrnc

Prezentace, která má šmrnc

. . .

„Kurz vedený Katkou bych doporučila každému. Její přístup je pro mě příkladem „profesionála, který si je vědom toho, že je v každé minutě stejným člověkem jako jeho posluchači", který je specialista ve svém oboru, a zároveň nezapomíná na empatii, vstřícnost a vytvoření pohodové atmosféry pro učení.
Z kurzu jsem si odnesla přesně ty poznatky, pro které jsem si přišla, způsob, jakým Katka uchopila prezentaci tématu, strukturu semináře, reakce na potřeby posluchačů, přehledné materiály... kombinace tématu a lektorky bylo přesně to, co jsem chtěla :)"

Pavlína Sadilová
Kurz: Prezentační dovednosti

Životní koučink - Praha

Životní koučink - Praha

. . .

„Právě jsem absolvovala koučink s paní Kryllovou a mohu ho jedině doporučit. Na každé setkání jsem se těšila a odcházela s dobrým pocitem, jak daleko jsem se zase posunula a přiblížila ke svému cíli. Odhalil mé skryté pracovní možnosti a v podstatě mi tak zkvalitnil život. Koučink s paní Kryllovou mě hodně motivoval a pomohl mi k větší sebedůvěře a poznání sebe sama. Paní Kryllová je skvělá koučka, profesionál a moc příjemný člověk."

Tereza Deus

Vybrané reference

15