Všechny reference

Dlouhodobá spolupráce - kurzy na míru

Dlouhodobá spolupráce - kurzy na míru

Mně hrozně vyhovuje, jak to vždycky klapne. Je na vás spoleh. Líbí se mi nápady a návrhy akcí na míru na náš typ organizace a typy zaměstnanců v různých pozicích.

„Mně hrozně vyhovuje, jak to vždycky klapne. Je na vás spoleh. Líbí se mi nápady a návrhy akcí na míru na náš typ organizace a typy zaměstnanců v různých pozicích. Úžasná je vaše adaptabilita a radost z práce. A líbí se mi i dotažení akce po jejím ukončení (hodnocení, zpětná vazba, telefonáty, dozvuky).

Už je to dávno, co jsme spolu začínali, ale tehdy jsem vůbec neváhala. Přesvědčila mě Katka svým postojem, svou energií, optimismem, nápaditostí a chutí do akce. Důvěra se mi utvrdila hned po první akci, protože byla zábavná a zároveň vedla k cíli a naplnila ho. Přesvědčila mě i rozumná cena, protože napoprvé bych si netroufla investovat víc do neznámého dodavatele.

Spolupráce s agenturou Signum nám přinesla spokojené zaměstnance i manažery po každé akci. A já mám radost a chuť vymýšlet další aktivity, aby to zažili i ostatní. Mě samotnou práce s vámi obohacuje a jsem ráda, že jsem vás potkala. Přeji vám hodně zdaru a radosti."

Romana Nentvichová, HR Training, Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Firemní školení na míru

Firemní školení na míru

Jste první firma, která nám dodala školení přímo na míru a splnila maximálně naše očekávání. Chtěli jsme školení zajímavou formou, které bude lidi bavit, a to jsme u vás dostali.

„Jste první firma, která nám dodala školení přímo na míru a splnila maximálně naše očekávání. Chtěli jsme školení zajímavou formou, které bude lidi bavit, a to jsme u vás dostali. Máme s vámi už několikanásobnou zkušenost a vždycky se vám podařilo nabídnout posluchačům nové znalosti nenásilně a zároveň profesionálně, při školení byly opakovaně navozeny reálné situace, a to nás nutí používat techniky z kurzu i v každodenním životě.
Jste zkušení a spolehliví, školení od vás bylo vždy maximálně připraveno – koncept, obsah i připravenost lektorky, včetně sebemenších maličkostí – to vše vkusně dotváří celkový dojem a zážitek.
Oceňuji také vaši nápaditost a velice kladný osobní přístup."

Marie Křížková, interní školitelka, Kostal s.r.o.

Týmový workshop - krizová intervence

Týmový workshop - krizová intervence

Pro spolupráci s agenturou Signum jsme se rozhodli jednoznačně na základě osobních zkušeností
s Katkou Kryllovou.

„Pro spolupráci s agenturou Signum jsme se rozhodli jednoznačně na základě osobních zkušeností s Katkou Kryllovou. V její osobě jsme viděli záruku kvality, profesionality, poctivosti a tvořivosti. To se také potvrdilo, od sjednání zakázky přes vlastní průběh až po konečné vyhodnocení akce vše probíhalo v přátelské atmosféře, nenásilně, přitom velmi kvalifikovaně. Katka Kryllová se dokázala přizpůsobit našim možnostem, dokázala reagovat na měnící se podmínky, zvolit formu přesně „na míru" a její osobní nasazení bylo naprosto evidentní. Vřele doporučuji všem, kdo hledají kvalitu a profesionalitu zabalenou do přátelské atmosféry."

Zuzka Dvořáková, pověřená řízením Regionální pobočky Ústí nad Labem, pobočky pro Liberecký a Ústecký kraj ve společnosti VZP ČR

Týmový workshop na téma „změna

Týmový workshop na téma „změna"

Vaše služby doporučuji firmám, resp. týmům, které mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se zábavnou formou, která má smysl a účastníky baví.

„Oslovení agentury Signum bylo jasnou volbou. Akce naplnila stanovený cíl – zažít si změnu v mnoha podobách na vlastní kůži a přijmout ji jako přirozenou součást života.

Velmi mě potěšila videa, která účastníci během akce natočili. Některá mi díky smíchu pomohla omládnout o několik let :). Cením si podrobně zpracované nabídky teambuildingu, nad kterou jsme se osobně sešli a prokonzultovali nejen cíl, ale také jednotlivé části programu. Věřím, že osobní setkání a vyjasnění všech podrobností nám velmi pomohlo, aby akce splnila svůj účel.

Vaše služby doporučuji firmám, resp. týmům, které mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se zábavnou formou, která má smysl a účastníky baví. Pokud chcete pracovat na vašich týmech, jděte do toho :). Děkuji."

Jana Burnusová, metodik, Kooperativa pojišťovna, a.s.
Kurz: Změna

Individuální vzdělávací kurz efektivní komunikace

Individuální vzdělávací kurz efektivní komunikace

Oceňuji váš přístup, šířku témat a hloubku jejich zpracování. Na dobré komunikaci by měli pracovat všichni. Přináší dobré vztahy a ty pak dobrý pocit z čehokoliv, čemu se člověk chce věnovat.

Spolupráce s paní Kateřinou Kryllovou je obohacující, povzbuzující, utěšující, motivující, energizující, srdečná, po všech směrech profesionální a pomáhá otevírat netušené obzory.

Oceňuji váš přístup, šířku témat a hloubku jejich zpracování. Na dobré komunikaci by měli pracovat všichni bez ohledu na pohlaví, věk, vzdělání či pozici. Dobrá komunikace přináší dobré vztahy a ty pak dobrý pocit z čehokoliv, čemu se člověk chce věnovat.
Držím palce, ať se vám daří. Děláte skvělé věci, které pomáhají dělat svět krásnějším."

Mgr. Milena Pikhartová, Manažer komunikace, ZAT a.s.

Kurz na téma „Time management, sebeřízení

Kurz na téma „Time management, sebeřízení"

Zdá se to být těžké najít si čas v pracovním shonu na denní školící „výpadek". Udělejte to. Kateřina vám ukáže, že se dá vše stihnout bez nervů, dá vám šanci se zastavit, zamyslet se a možná pak věci dělat jinak.

Zdá se to být těžké najít si čas v pracovním shonu na denní školící „výpadek".

Udělejte to. Kateřina vám ukáže, že se dá vše stihnout bez nervů, dá vám šanci se zastavit, zamyslet se a možná pak věci dělat jinak, když budete chtít. Stojí to za to, budete jiní, spokojenější. Jako já."

Šárka Piherová, Center of Expertise I Global Cash Collections Organization (GCCO) - SAP ČR, spol. s r.o.
Kurz: Time management, sebeřízení

15