Všechny reference strana 2/4

Koučinkový workshop v Plzni

Koučinkový workshop v Plzni

Koučinkový workshop s Katkou Kryllovou, majitelkou agentury Signum, nám velice pomohl ujasnit si systém organizace akcí, které připravujeme pro naše klienty a vytvořit si jasný a všem přístupný proces, ve kterém každý ví, kde je jeho místo.

„Koučinkový workshop s Katkou Kryllovou, majitelkou agentury Signum, nám velice pomohl ujasnit si systém organizace akcí, které připravujeme pro naše klienty a vytvořit si jasný a všem přístupný proces, ve kterém každý ví, kde je jeho místo.
Na spolupráci s Katkou oceňujeme otevřený přístup, orientaci na výsledek a rychlé řešení. Katce se podařilo vytvořit pozitivní atmosféru a bezpečný prostor pro upřímnou zpětnou vazbu, která pro nás byla velmi užitečná. Rádi bychom využili i nadále jejích služeb pro další rozvíjení naší společnosti a v rámci projektů pro naše obchodní partnery."

Milan Dado, majitel, ALVEDA s.r.o.

Týmový workshop na míru

Týmový workshop na míru

S agenturou Signum jsme absolvovali týmový workshop na míru, zaměřený na komunikaci a lepší vzájemné poznání. V krátkodobém horizontu se komunikace ve firmě výrazně zlepšila. A i když věci měly tendenci vracet se ke starým pořádkům, semínko bylo zaseto a my se o něj všichni staráme.

„S agenturou Signum jsme absolvovali týmový workshop na míru, zaměřený na komunikaci a lepší vzájemné poznání. Líbilo se nám, že celý den provázela přirozenost, moudrost a hravost. Vaše služby bychom doporučili všem, protože my sami se ne vždy dokážeme na věci podívat těmi správnými brýlemi a tím správným úhlem pohledu.
V krátkodobém horizontu se komunikace ve firmě výrazně zlepšila. A i když věci měly tendenci vracet se ke starým pořádkům, semínko bylo zaseto a my se o něj všichni staráme.
Firmy by měly vědět, že spolupráce s vámi se jim vyplatí. Že je u vás opravdu hluboká zkušenost a ne honba za módními trendy a finančním ziskem. Proto jsem neváhala. Znám Katku Kryllovou, vím, že za její prací je silný příběh a plně jí důvěřuji."

Renata Pešičková, majitelka společnosti, PERENY

 

Koučování v Plzeňském kraji, KS-Europe

Koučování v Plzeňském kraji, KS-Europe

. . .

„Na vztahu k mé práci se koučování výrazně projevilo v tom smyslu, že práce není celý můj život a trochu jsem slevil z toho být se svými podřízenými v mobilním kontaktu i odpoledne a v noci. U pracovního výkonu se mi to špatně posuzuje, ale vždy se najdou dny či situace, kdy se některé úkoly upřednostňují a řešení ostatních se odsouvá. V rámci atmosféry a vztahů na pracovišti jsem se naučil vnímat více pocity a projevy, ať svých nadřízených, podřízených, kolegů či spolupracovníků, a tím lépe pak usměrňovat komunikaci a předcházet konfliktům. Jako zásadní přínos hodnotím změnu svých postojů a návyků, které mě často nutí vnímat věci a lidi z jiného úhlu pohledu a při pozitivních výsledcích znovu motivuje k jejich opakování, případně rozšiřování a tím prohlubování svých vědomostí, poznatků a zkušeností."

Jaromír Voler, Vedoucí oddělení Heftshop, KS-Europe s.r.o.

Koučink komunikace, výrobní společnost KS-Europe

Koučink komunikace, výrobní společnost KS-Europe

. . .

Absolvovaný koučink měl rozhodně pozitivní vliv na můj pracovní výkon a především, protože byl zaměřen hlavně na komunikaci, jsem se poznatky snažila zhodnotit při každodenním řešení úkolů ve spolupráci s týmem, což zákonitě vede k lepší atmosféře. Zásadní přínos vidím v provedené sebereflexi a následně k vybudování konceptu, jak slabé nebo špatně zvládnuté stránky komunikace v budoucnosti lépe řešit."

Marcela Bajtová, Vedoucí plánovací skupiny, KS-Europe s.r.o.

Sebeřízení aneb jak vše stihnout a být v pohodě

Sebeřízení aneb jak vše stihnout a být v pohodě

. . .

Setkání s Katkou nebo jejími kolegy je vždy milé, osvěžující a obohacující. Ve spojení s praktickými nástroji, které nabízí nejen při školení, jako byl Timemanagement  (Jak vše stihnout a být v pohodě), ale i při zážitkových teambuildingových aktivitách, je pro mě spolupráce s agenturou Signum vždy jasnou volbou. A není to klišé. Profesionální, a přesto lidský přístup, zdravý selský rozum a setkání s úžasnými lidmi se pro mě stalo návykovým :-) Díky za to, že to děláte tak dobře, díky za to, že jste tací jací jste!"

Andrea Gregorová, HR specialista - Hönigsberg &Düvel Datentechnik Czech s.r.o.
Kurz: Time management, sebeřízení

Vzdělávací kurz na téma leadership

Vzdělávací kurz na téma leadership

. . .

„Na spolupráci jsem neváhal, neboť mi byla agentura i Kateřina doporučeni. Kurz leadership mě posunul jak v soukromém, tak i pracovním životě. Vaše služby bych doporučil kolegům ve firmě i známým. Přístup Kateřiny je velmi profesionální.

Jsem rád, že jsem měl možnost se s Katkou seznámit. Takových lidí jako je ona by náš svět potřeboval více. Vyzařuje velmi pozitivní atmosféru. Pokud by byla stupnice hodnocení 0-10 a 10 by bylo maximum bodů, dal bych jí určitě 15."

Petr Šustáček, Elektrotechnická zkušebna / Zástupce ředitele, ETD TRANSFORMÁTORY, a.s.
Kurz: Leadership

15