Reference soft skills

Workshop Mindfulness

Workshop Mindfulness

. . .

„Školení MINDFULNESS pro mě bylo tak silné, že se k němu vracím, jak v pracovním, tak v osobním životě. Když mám pocit, že mě všechno mele a nemohu se zastavit, vzpomenu si na vás. Zastavím se. Řeknu si, že já jsem ta, která rozhoduje, jak vše bude a jedině já to můžu změnit. Děkuji za vaši energii a rozdávání pozitivního myšlení. Doporučuji vaše školení všem, setkání s vámi bylo pro mě vždy inspirující."

Jaroslava Michálková, HR, Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

 

Workshop - krizová intervence

Workshop - krizová intervence

. . .

„Pro spolupráci s agenturou Signum jsme se rozhodli jednoznačně na základě osobních zkušeností s Katkou Kryllovou. V její osobě jsme viděli záruku kvality, profesionality, poctivosti a tvořivosti. To se také potvrdilo, od sjednání zakázky přes vlastní průběh až po konečné vyhodnocení akce vše probíhalo v přátelské atmosféře, nenásilně, přitom velmi kvalifikovaně. Katka Kryllová se dokázala přizpůsobit našim možnostem, dokázala reagovat na měnící se podmínky, zvolit formu přesně „na míru" a její osobní nasazení bylo naprosto evidentní. Vřele doporučuji všem, kdo hledají kvalitu a profesionalitu zabalenou do přátelské atmosféry."

Zuzka Dvořáková, pověřená řízením Regionální pobočky Ústí nad Labem, pobočky pro Liberecký a Ústecký kraj ve společnosti VZP ČR

Kurz „na míru

Kurz „na míru" leadership

. . . 

„Dvoudenní, na míru šitý exkurz do „leadershipu", který pro nás paní Kateřina připravila, byl pro mě osobně velmi osvěžující a příjemný.

Pohoda, porozumění a srovnané myšlenky paní Kateřiny, zažité promyšlené postupy s tou správnou dávkou emocí a pochopením vytvořily po oba dny velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které bylo snadné utřídit si myšlenky a vstřebat nové postřehy.
Všem váhajícím zájemcům podobnou zkušenost velmi doporučuji."

Ing. Petr Šíma, ředitel, ETD TRANSFORMÁTORY, a.s.
Kurz: Leadership

Prezentace, která má šmrnc

Prezentace, která má šmrnc

. . .

„Kurz vedený Katkou bych doporučila každému. Její přístup je pro mě příkladem „profesionála, který si je vědom toho, že je v každé minutě stejným člověkem jako jeho posluchači", který je specialista ve svém oboru, a zároveň nezapomíná na empatii, vstřícnost a vytvoření pohodové atmosféry pro učení.
Z kurzu jsem si odnesla přesně ty poznatky, pro které jsem si přišla, způsob, jakým Katka uchopila prezentaci tématu, strukturu semináře, reakce na potřeby posluchačů, přehledné materiály... kombinace tématu a lektorky bylo přesně to, co jsem chtěla :)"

Pavlína Sadilová
Kurz: Prezentační dovednosti

15