Reference koučink

Executive koučink

Executive koučink

. . .

„Koučink s paní Kryllovou mi pomohl uspořádat myšlenky a projít procesem náročného rozhodování tak, abych nepochyboval a získal větší jistotu, že moje rozhodnutí je správné.
Během našich tří lekcí se mi podařilo shrnout a popsat všechny aspekty tohoto složitého procesu, lekce mně přivedly k jiným úhlům pohledu na rozhodování i na sebe. Podpora formou koučinku se mi zdá v takové chvíli více než užitečná.
Zpětně si uvědomuji, že koučink od paní Kryllové je podložen znalostí tohoto oboru a je velmi odbornou profesí.
Od počátku velmi lidský a nehodnotící přístup, mi pomohl lépe formulovat má vlastní očekávání a dívat se na své budoucí profesionální i osobní kroky jasněji a pozitivněji."

Ladislav Kröbl, Executive Director WITTE Nejdek, spol. s r.o.

Koučink managementu - Plzeňský kraj

Koučink managementu - Plzeňský kraj

. . .

„Utřídění myšlenek, zjištění vlastních priorit, názor nezaujaté třetí osoby a velice příjemný a osobní přístup koučky. To jsou koučinky s Kateřinou Kryllovou, které všem doporučuji vyzkoušet."

Vlastimil Peroutka, vedoucí LS, production manager LS
Koučink

Koučink pro podnikatele - Praha

Koučink pro podnikatele - Praha

. . . 

„Člověk, který sám rozjíždí svůj vlastní byznys, nesmírně ocení partnerství, které správný kouč poskytuje. Koučink s Katkou Kryllovou byla úžasná mobilizace mých vlastních sil a dovedností a jejich razantní napření správným směrem. Pořád dělám svůj vlastní byznys, ale teď mám pocit, že "už na to nejsem sám". Velké díky, Katko!"

Luboš Nentvich, Managing Director Adminex ČR a SR

Životní koučink - Praha

Životní koučink - Praha

. . .

„Právě jsem absolvovala koučink s paní Kryllovou a mohu ho jedině doporučit. Na každé setkání jsem se těšila a odcházela s dobrým pocitem, jak daleko jsem se zase posunula a přiblížila ke svému cíli. Odhalil mé skryté pracovní možnosti a v podstatě mi tak zkvalitnil život. Koučink s paní Kryllovou mě hodně motivoval a pomohl mi k větší sebedůvěře a poznání sebe sama. Paní Kryllová je skvělá koučka, profesionál a moc příjemný člověk."

Tereza Deus

15