Životní koučink

Chcete žít spokojenější život? Jste unavení a rádi byste našli způsob, jak do života dostat více rovnováhy?
Máte pocit, že vaše kariéra stagnuje, práce vás už nebaví.. říkáte si, že tohle přeci nemůže být všechno, že toho v životě musí být víc a rádi byste to našli?
Nedaří se vám vyřešit konflikty nebo vyladit vztahy?
Už jste přečetli spoustu knížek, byli na různých kurzech a nedaří se vám věci posunout, i když opravdu chcete?
Pak je dobrá šance, že životní koučink pro vás bude dobrá cesta.

 

 

Životní koučink
. . .

Životní koučink je intenzivní práce na vašich vlastních cílech a přáních, prozkoumávání vašich vlastních bariér a omezujících přesvědčení a jejich změna. Dobrý kouč vás provede tímto procesem s velkým respektem k vašemu životnímu systému a zkušenostem, nebude vám nutit svoje rady, nebude vás soudit, ale bude vás podporovat na cestě ke změně.

 

Pro koho koučink určitě není.

Pokud hledáte rychlé zázraky bez práce, pak tady nejste správně.

 

Jak životní koučink probíhá?

Klient nás kontaktuje a domluvíme si krátkou informační schůzku (telefonicky nebo osobně), abychom prodiskutovali, zda je koučink pro něj/pro ni vhodným nástrojem a zda jsou s koučem podobně laděni a budou si rozumět. Pokud se dohodnou, že budou spolupracovat, pustí se spolu do práce.

Vlastní koučování pak probíhá tak, že nejprve nastaví cíle celého procesu (co si chce klient z práce s koučem odnést) a dohodnou si rámec koučování (např. zhruba 4 sezení v následujících 4 měsících). Jednotlivá sezení trvají většinou 90´ a probíhají osobně nebo po skypu dle dohody. Kouč je připraven flexibilně reagovat na změny (tzn. pokud je třeba proces zkrátit či prodloužit, vždycky se na tom můžeme domluvit).

 

Pro koho koučink určitě je.

Pro ty, kteří vědí, že když chtějí něco ve svém život změnit, vyžaduje to čas, odhodlání a poctivou práci – a jsou ochotni toto vše investovat.
Pro ty, kteří chtějí žít opravdu kvalitnější život po všech stránkách a nespokojí se s povrchními krátkodobými řešeními.

 

Kdo vás koučováním provede
. . . 

Časový rozsah orientačně

90 minut/ jedno sezení

Základní balíček 4 sezení á 90´
Intenzivní dlouhodobý rozvoj 10 sezení á 90´

 

 

Kdo vás koučováním provede

Mgr. Kateřina Kryllová, PCC

Zkušená lektorka a koučka

 

 8900+   klientů 
950+   koučovacích sezení

 


Podívejte se také na naše soft skillové kurzy a rozvojové programy na míru.

15