Naše koučovací speciality

Koučink v přírodě je velmi intenzivní cesta osobního rozvoje.
Informativní workshop o koučování je vhodný jako představení koučinku ve vaší firmě.

 

 

Koučink v přírodě
. . .

V tomto unikátním produktu vám navíc nabízíme návrat k přírodě a k sobě samému, očistu těla i ducha. Prožijte koučování v přírodě v krásném prostředí brdských lesů, srovnejte si své priority a uvolněte svou mysl od každodenního tlaku a stresu.

 

Jak koučink v přírodě probíhá?

Zavoláte nám a domluvíme si krátkou informační schůzku (telefonicky nebo osobně), abychom prodiskutovali, zda je koučink pro vás to správné řešení a abyste se mohli s koučem poznat a zjistit, zda jste podobně laděni a budete si rozumět. Pokud se dohodnete, že budete spolupracovat, domluvíte si termín pro vlastní koučink v přírodě.

A pak se spolu s koučem vydáte na cestu buď na ½ dne nebo 1 celý den. S batohem na zádech, skrz krásná místa brdského lesa. Chůze podporuje uvolnění od stresu a kreativní myšlení, pobyt v přírodě člověka vrací k podstatě a k jednoduchosti. Toto je cesta hlubokého ponoření do vašich přání, která nese potenciál návratu ke svobodě.

 

Informativní workshop o koučování
. . .

Chcete se blíže seznámit s principy koučování? Přemýšlíte, že lidem ve vaší firmě nabídnete koučink a chcete, aby nejdříve věděli, co to je? Přesně pro tyto účely vám nabízíme tento cca 3,5 hod interaktivní, zábavný a inspirativní workshop o filozofii koučování s praktickými ukázkami koučovacích technik.

 

Kdo vás koučováním provede
. . . 

Časový rozsah

Cca 3,5 hod

 

 Kdo vás koučováním provede

Mgr. Kateřina Kryllová, PCC

Zkušená lektorka a koučka

 

 8900+   klientů 
950+   koučovacích sezení

 


 Podívejte se také na naše soft skillové kurzy a rozvojové programy na míru.

15