Byznys koučink pro firmy a podnikatele

Tato oblast koučování se zabývá převážně tématy spojenými s kvalitním pracovním výkonem a rozvojem kompetencí potřebných pro kvalitní vedení lidí / firmy.

Pro firmy je koučink velmi efektivní doplněk vzdělávacích kurzů, díky němu dosahujeme vysoké efektivity přenosu získaných znalostí a dovedností do každodenní praxe. Pro manažery a podnikatele je to prostor, ve kterém se mohou zastavit, nadechnout a opravdu efektivně uspořádat své myšlenky a pracovat na svém osobním rozvoji.

 

 

Individuální koučink
. . .

Je zaměřen na profesní oblast; budování kariéry, pracovní spokojenost a efektivní výkon.

V naší praxi se nejčastěji setkáváme s

• koučinkem vztahů na pracovišti
leadership koučinkem
koučinkem pro manažery
kariérovým koučinkem
koučinkem zaměřeným na rovnováhu, spokojenost a odolnost proti stresu

 

Jak individuální koučink probíhá?

Kouč s klientem (a ideálně také manažerem) se dohodnou na cílech koučování, které musí být odsouhlaseny všemi stranami.

Vlastní koučink většinou probíhá jako sada několika sezení s cca 3 týdenním odstupem (např. 4 sezení po 90´
v intervalu 3 týdny), na kterých se už kouč a koučovaný domlouvají samostatně.

Kouč nikdy nepíše posudek z koučování, pro úspěch koučování je důležitá důvěra a bezpečný prostor. Efektivita koučování a úspěšné dosažení cílů je definována s ohledem na měřitelnost pokroku.

 

Týmový koučink
. . .

Jak už z názvu vyplývá, je tento koučink určen pro pracovní kolektivy, které procházejí změnou nebo konfliktem, chtějí si ujasnit své směřování a priority, harmonizovat své vztahy a zlepšit pracovní výkon i atmosféru na pracovišti.

 

Jak týmový koučink probíhá?

Kouč s klientem (manažerem nebo zástupcem týmu) definuje cíle týmového koučinku, vlastní týmový koučink probíhá ideálně 1 den, ve kterém se tým intenzivně zaměřuje na hledání cest, které vedou k dosažení definovaného cíle.

Členové týmu jsou do procesu aktivně vtažení, jejich ochota a motivace podílet se na praktické realizaci řešení je pak také výrazně vyšší.

Tento proces posiluje odpovědnost týmu a využívá naplno jeho potenciál. Lidé jsou často překvapení, co všechno dokáží díky správnému vedení koučovacího procesu sami vytvořit.

Jak už z názvu vyplývá, je tento koučink určen pro pracovní kolektivy, které procházejí změnou nebo konfliktem, chtějí si ujasnit své směřování a priority, harmonizovat své vztahy a zlepšit pracovní výkon i atmosféru na pracovišti.

 

Kdo vás koučováním provede
. . . 

Časový rozsah orientačně

Individuální koučink - 90 minut/ jedno sezení

Základní balíček 4 sezení á 90´
Intenzivní dlouhodobý rozvoj 10 sezení á 90´

 

Týmový koučink - 1 den

Kdo vás koučováním provede

Mgr. Kateřina Kryllová, PCC

Zkušená lektorka a koučka

 

 8900+   klientů 
950+   koučovacích sezení

 

Pro koho koučink určitě není.
Pro toho, kdo hledá zázračné jednoduché cesty a není ochoten poctivě pracovat, chce na své lidi vyrobit posudek nebo je někam vmanipulovat.

Pro koho koučink určitě je.
Pro firmy i jednotlivce, kteří vědí, že každý skutečný posun obnáší čas a poctivou práci a jsou ochotni oboje investovat. Pro ty, kteří chtějí budovat partnerskou spolupráci a mají ke svým lidem respekt. Podívejte se také na naše soft skillové kurzy a rozvojové programy na míru.

15