Ing. Milan Holub

 

Milan Holub

Milan je patronem agentury Signum a i když ho na našich kurzech můžete vídat už jen zřídka, je to vždycky velká radost. Milanova specializace je zážitková pedagogika. Má 20-ti letou praxi v lektorské činnosti v komerčních kurzech pro české i mezinárodní firmy, 20 let pedagogické praxe na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole, kde vyučuje předmět Marketing a Management a 12 let praxe v manažerských funkcích.

Pochází z Plzně, má dvě dcery a vystudoval Vysokou školu elektrotechnickou v Plzni. Později rozšířil své vzdělání o studium na Západočeské univerzitě v Plzni (Pedagogické minimum) a o studium školského managementu na Karlově univerzitě v Praze.

Ve volném čase Milan rád fotografuje, má zálibu v četbě tisku a knih a v neposlední řadě rád vymýšlí překvapení pro kamarády a kamarádky. Je nadšený sběratel a realizátor všemožných her a vtipů.

Nejvíc hrdý je prý na spoluúčast na úspěšném životě agentury Signum, protože co akce či kurz, to se rovná nezapomenutelný krásný zážitek a také na podíl na vzdělávání studentů,
ze kterých jsou úspěšní absolventi školy. V osobním životě je nejvíc hrdý na výchovu svých dcer, ze kterých jsou dvě skvělé holky a také na neutuchající snahu stále se vzdělávat a rozvíjet.

 


Podle Milanovo slov by jeho ideální dovolená vypadala následovně: „Mám kolem sebe pár lidí, se kterými bych se rád vydal na plavbu kolem světa v malém člunu a i na pustém ostrově bychom mohli strávit nějaký čas."

Milan má jedno zvláštní znamení: Když se vám zdá, že se mračí, je ve skutečnosti jen hluboce zamyšlen :-)

Jakožto nezlomného milovníka lidí všeho druhu, nikoho nepřekvapí Milanův životní sen, ve kterém by byli všichni lidé na světě na sebe hodní a milí.

Milanovo životním mottem inspirovaným ze života je: „Věř na zázraky a zázraky se stanou."

Více si o Milanovi přečtěte v profesním životopise.

 

15