Kompletní realizační servis

 Vážíme si vašeho času, a proto uděláme vše tak, abyste veškeré starosti s realizací kurzu mohli nechat na nás. 
Náš realizační servis zahrnuje:

 

Přípravu kurzu - na základě krátké analýzy vašich potřeb, navrhneme program, který bude odpovídat vašim představám a cílům, čímž efektivně zhodnotíme vámi investované finance do kurzu.
Kompletní produkci - vyhledáme vhodnou lokalitu pro konání akce, formou pozvánky zajistíme motivaci účastníků, zajistíme dopravu účastníků, servis v místě konání a tlumočnický servis. Vyjdeme vám vstříc i s neobvyklými požadavky. 
Zajištění kvalitního lektorského týmu - naši lektoři jsou profesionálové ve svém oboru, kteří účastníkům nabídnou maximální možný užitek z každého kurzu.
Materiální zajištění - pro účastníky teambuildingových i soft skills kurzů zajistíme veškerý potřebný materiál (plnobarevné manuály, psací potřeby, pomůcky pro indoor i outdoor aktivity, rekvizity, grafické materiály...) Vymyslíme za vás originální dárky pro účastníky, které umocní zážitek z každé akce.
Záznam akce - průběh celého kurzu zdokumentujeme a obratem vám doručíme digitální fotografie, díky kterým si účastníci připomenou společné prožitky. Na vaše přání zajistíme videozáznam a následné zpracování videoklipu.
Zpracování zpětné vazby - abychom vzdělávání efektivně podpořili, je vždy následováno reflexí, která podporuje uvědomění klíčových principů a pojmů. V případě zájmu vám doporučíme další vzdělávací aktivity.

 

Zpět

 
15